דף הבית » עוצר נשימה » איך לספר לדוגמנית צבע פומיס במאוורר פנטון

איך לספר לדוגמנית צבע פומיס במאוורר פנטון

איך לספר לדוגמנית צבע פומיס במאוורר פנטון

מהו דגם צבע פומיס?

דגם צבע פומיס הוא סוג צבע העשוי משילוב של פומיס וחומרים נוספים. זהו סוג צבע פופולרי מאוד המשמש למגוון יישומים, כולל צביעה פנימית וחוץ. דגם צבע הפומיס ידוע בעמידותו וביכולתו לעמוד בפני דהייה וסדקים. זה גם קל מאוד ליישום וניתן להשתמש בו על מגוון רחב של משטחים.

מה זה מאוורר פנטון?

מאוורר Pantone הוא סוג של טבלת צבעים המשמשת לזיהוי והתאמת צבעים. הוא משמש מעצבים, מדפסות ואנשי מקצוע אחרים כדי לזהות ולהתאים במדויק צבעים. מאוורר Pantone מורכב מסדרה של דוגמיות צבע המסודרות בדוגמה דמוית מניפה. כל דוגמית מסומנת בקוד צבע Pantone, המשמש לזיהוי הצבע המדויק.

איך לספר לדוגמנית צבע פומיס במאוורר פנטון

שלב 1: חפש את קוד צבע הפומיס

הצעד הראשון בזיהוי דגם צבע ספוג במאוורר Pantone הוא לחפש את קוד צבע הפומיס. קוד צבע הפומיס ממוקם בדרך כלל בגב המאוורר. בדרך כלל מדובר בקוד בן ארבע ספרות שקודמת לו האות "P".

שלב 2: השווה את דוגמיות הצבע

לאחר שאיתרתם את קוד צבע הפומיס, תוכלו להשוות את דוגמיות הצבע במניפת Pantone לקוד צבע הפומיס. אם דוגמיות הצבע תואמות לקוד צבע צבע הפומיס, אז זיהיתם דגם של צבע ספוג במאוורר Pantone.

שלב 3: בדוק את הסיום

השלב הבא בזיהוי דגם צבע פומיס במאוורר Pantone הוא בדיקת הגימור. לדגמי צבעי פומיס יש בדרך כלל גימור מט, בעוד שלצבעי מניפות Pantone יש בדרך כלל גימור מבריק. אם הגימור של דוגמית הצבע תואם את הגימור של קוד צבע הפומיס, אז זיהיתם דגם של צבע ספוג במניפת Pantone.

שלב 4: בדוק את הברק

השלב האחרון בזיהוי דגם צבע פומיס במאוורר Pantone הוא לבדוק את הברק. לדגמי צבעי פומיס יש בדרך כלל ברק נמוך, בעוד שלצבעי מניפות Pantone יש בדרך כלל ברק גבוה. אם הברק של דוגמית הצבע תואם את הברק של קוד צבע הפומיס, אז זיהיתם דגם צבע ספוג במניפת Pantone. זיהוי דגם צבע ספוג במניפת Pantone יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, על ידי ביצוע השלבים המפורטים לעיל, תוכל לזהות בקלות דגם של צבע ספוג במאוורר Pantone. לאחר שזיהית דגם של צבע פומיס במאוורר Pantone, תוכל להשתמש בו כדי להתאים במדויק צבעים לפרויקטים שלך. כדי ללמוד עוד על איך לזהות דגם של צבע ספוג במאוורר Pantone, בדוק את הסרטון המועיל הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן