דף הבית » רץ ברשת » כיצד ניתן לדעת אם השעון הוא ברייטלינג מזויף

כיצד ניתן לדעת אם השעון הוא ברייטלינג מזויף

כיצד ניתן לדעת אם השעון הוא ברייטלינג מזויף

מהו שעון ברייטלינג?

שעון ברייטלינג הוא יצרן שענים שוויצרי יוקרתי המייצר שעונים יוקרתיים לגברים ולנשים. שעוני ברייטלינג ידועים בדייקנות ובדיוק שלהם, כמו גם בעיצובים המסוגננים והמתוחכמים שלהם. שעוני ברייטלינג הם מאוד מבוקשים ויכולים להיות יקרים, לכן חשוב להיות מסוגל לזהות שעון ברייטלינג מזויף.

איך לזהות שעון ברייטלינג מזויף

ישנן מספר דרכים לדעת אם שעון ברייטלינג מזויף. הדבר הראשון שצריך להסתכל עליו הוא האיכות הכללית של השעון. שעון ברייטלינג מקורי יהיה בעל גימור איכותי וירגיש מוצק ועשוי היטב. לשעון ברייטלינג מזויף יהיה תחושה זולה ודקיקה ויכול להיות בעל גימור מחוספס או לא גמור.

בדוק את הלוגו

הלוגו בשעון ברייטלינג מקורי יהיה ברור וחד. הוא יהיה מוגדר היטב ולא יהיה מטושטש או כתם. הלוגו של שעון ברייטלינג מזויף לרוב יהיה מטושטש או כתם, וייתכן שלא יהיה בגודל או בצורה הנכונים.

בדוק את התנועה

התנועה של שעון ברייטלינג מקורי תהיה חלקה ומדויקת. המחוגים ינועו בתנועה חלקה ומתמשכת והשעון ישמור על זמן מדויק. לשעון ברייטלינג מזויף לרוב תהיה תנועה קופצנית או קטועה ולא ישמור על זמן מדויק.

בדוק את המספר הסידורי

המספר הסידורי על שעון ברייטלינג מקורי ייחרט במארז וייראה בבירור. זה צריך גם להתאים למספר הסידורי על הניירת שהגיעה עם השעון. ייתכן שלשעון ברייטלינג מזויף אין מספר סידורי או שהמספר הסידורי אינו תואם לניירת.

בדוק את המחיר

שעון ברייטלינג מקורי יהיה יקר, כך שאם המחיר נראה טוב מכדי להיות אמיתי, סביר להניח שהוא מזויף. שעון ברייטלינג מזויף יימכר לרוב במחיר נמוך בהרבה משעון מקורי.

אימות האותנטיות של שעון ברייטלינג

לאחר שזיהית שעון ברייטלינג כמקורי, עליך לוודא את האותנטיות שלו. אתה יכול לעשות זאת על ידי העברתו למשווק מורשה של ברייטלינג או למרכז שירות. הם יוכלו לבדוק את השעון ולוודא את האותנטיות שלו.

סיכום

חשוב להיות מסוגל לזהות שעון ברייטלינג מזויף כדי להימנע מהונאות. על ידי הסתכלות על איכות השעון, הלוגו, התנועה, המספר הסידורי והמחיר, תוכלו לדעת אם שעון ברייטלינג הוא מקורי או מזויף. אתה יכול גם לאמת את האותנטיות של שעון על ידי העברתו למשווק מורשה של ברייטלינג או למרכז שירות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן