דף הבית » כמה זמן » למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

2023-05-21 21:11:00+02:00

מהן התראות WhatsApp?

התראות WhatsApp הן הודעות המופיעות במכשיר שלך כאשר מישהו שולח לך הודעה או כאשר אתה מקבל שיחה. ניתן לראות אותם בסרגל ההתראות, במסך הנעילה או במסך הבית. התראות הן דרך מצוינת לשמור על קשר עם החברים והמשפחה שלך, ולהישאר מעודכנים במה שקורה בחייך.

למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

ישנן מספר סיבות מדוע אינך מקבל התראות WhatsApp. להלן כמה מהסיבות הנפוצות ביותר:

1. לא הפעלת התראות

הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא האם הפעלת התראות באפליקציה או לא. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות. ודא שהתראות מופעלות הן עבור הודעות נכנסות והן עבור שיחות.

2. לא הפעלת הודעות דחיפה

הודעות דחיפה הן מה שמאפשרות לאפליקציה לשלוח הודעות למכשיר שלך. כדי להפעיל הודעות דחיפה, עבור אל הגדרות > הודעות > הודעות דחיפה וודא שהן מופעלות.

3. לא הפעלת רענון אפליקציית רקע

רענון האפליקציה ברקע מאפשר לאפליקציה לבדוק אם יש הודעות ושיחות חדשות גם כשהאפליקציה לא פתוחה. כדי לאפשר רענון אפליקציות ברקע, עבור אל הגדרות > כללי > רענון אפליקציות ברקע וודא שהוא מופעל.

4. לא הפעלת את מצב 'נא לא להפריע'

מצב 'נא לא להפריע' הוא תכונה המאפשרת להשתיק הודעות לפרק זמן מסוים. כדי להפעיל את מצב 'נא לא להפריע', עבור אל הגדרות > אל תפריע וודא שהוא מופעל.

5. לא הפעלת התראות באפליקציה

בנוסף להפעלת התראות באפליקציה, עליכם לוודא גם שההתראות מופעלות באפליקציה עצמה. כדי לעשות זאת, פתח את האפליקציה ועבור להגדרות > התראות וודא שההודעות מופעלות.

כיצד לתקן התראות WhatsApp

אם אתה עדיין לא מקבל התראות WhatsApp, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לנסות ולתקן את הבעיה.

1. בדוק את חיבור האינטרנט שלך

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לוודא שחיבור האינטרנט שלך פועל כהלכה. אם חיבור האינטרנט שלך איטי או לא אמין, זה עלול לגרום לעיכוב של התראות או לא לשלוח כלל.

2. בדוק את הגדרות הסוללה שלך

אם הפעלת הגדרות חיסכון בסוללה, זה יכול למנוע שליחת התראות. כדי לבדוק את הגדרות הסוללה, עבור אל הגדרות > סוללה וודא שהגדרות חיסכון בסוללה מושבתות.

3. בדוק את הגדרות ההתראות שלך

אם יש לך התראות מופעלות באפליקציה, אבל לא בהגדרות המכשיר, זה יכול לגרום להתעכבות להתראות או לא לשלוח בכלל. כדי לבדוק את הגדרות ההתראות שלך, עבור אל הגדרות > התראות וודא שההודעות מופעלות.

4. בדוק את הגדרות האפליקציה שלך

אם יש לך התראות מופעלות בהגדרות המכשיר, אבל לא באפליקציה, זה יכול לגרום להתעכבות להתראות או לא לשלוח בכלל. כדי לבדוק את הגדרות האפליקציה שלך, פתח את האפליקציה ועבור אל הגדרות > התראות וודא שההודעות מופעלות.

5. בדוק את הגדרות 'נא לא להפריע'

אם הפעלת את מצב 'נא לא להפריע', זה יכול למנוע שליחת התראות. כדי לבדוק את הגדרות 'נא לא להפריע', עבור אל הגדרות > אל תפריע וודא שהיא מושבתת.

סיכום

אם אינך מקבל התראות WhatsApp, ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לנסות ולתקן את הבעיה. ודא שהתראות מופעלות באפליקציה, בהגדרות המכשיר ובהגדרות 'נא לא להפריע'. כמו כן, ודא שחיבור האינטרנט שלך פועל כהלכה ושהגדרות חיסכון בסוללה מושבתות. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, צור קשר עם תמיכת WhatsApp לסיוע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן